SCHODY

SCHODY SOLID

Model SOLID to schody o solidnej konstrukcji metalowej. Ich charakter pasuje do wnętrz w stylu skandynawskim, loftowym a także nowoczesnym.  Najbardziej polecamy wykonanie tych schodów ze stopniami metalowymi z blachy ryflowanej.

SCHODY regular

Nowoczesne schody o z policzkiem w regularnie ułożone powtarzalne wzory. Prosty model, który dobrze wygląda zarówno przy połączeniu stopni drewnianych z metalem jak i wykonany w całości z metalu. 

SCHODY ZIGZAG

Nowoczesne schody w konstrukcji metalowej z policzkiem z blachy w charakterystycznym kształcie. Popularny model, który dobrze wygląda zarówno przy połączeniu stopni drewnianych z metalem jak i wykonany w całości z metalu. 

SCHODY SLIM

Schody na jednej belce ze stopniami drewnianymi lub z blachy. Mają delikatną formę, która nie dominuje we wnętrzu. Schody te sprawdzą się w pomieszczeniach nowoczesnych, skandynawskich, loftowych. 

SCHODY strip

Nowoczesne schody w konstrukcji metalowej z szerokim prostym metalowym policzkiem. Ich charakter pasuje do wnętrz w stylu skandynawskim, loftowym a także nowoczesnym. Schody te można wykonać ze stopniami metalowymi lub drewnianymi. 

SCHODY sPIRAL

Schody spiralne w konstrukcji metalowej. Schody te z powodzeniem można zastosować do wnętrz jak i na zewnątrz. Schody kręcone zajmują niewiele miejsca, dlatego sprawdzą się wszędzie tam jest ograniczona przestrzeń a zależy nam na estetycznej i stabilnej konstrukcji dopasowanej do naszych potrzeb. 

SCHODY RIVER

Schody w całości wykonane z metalu. Są stabilne i piękne oraz pasują do wnętrz nowoczesnych i industrialnych. Lekkie i jednocześnie stabilne wyróżnią twoje wnętrze. Pomaluj je w dowolnym kolorze z palety RAL i zastosuj wykończenie matowe, półmatowe lub błyszczące. 

SCHODY WATERFALL

Schody samonośne metalowe w całości wykonane z metalu. Pasują do wnętrz nowoczesnych i industrialnych. Charakteryzuje je prosta forma i uniwersalność zastosowania. Pomaluj je w dowolnym kolorze z palety RAL i zastosuj wykończenie matowe, półmatowe lub błyszczące. 

OKŁADZINY SCHODOWE METALETE

Propozycja dla posiadaczy betonowych schodów, którzy chcą wykończyć je w nowoczesny sposób. Nasza oferta jest alternatywą dla drewnianych okładzin, trwałą i estetyczną dającą wiele możliwości aranżacyjnych. Dowiedz się więcej o naszych okładzinach. 

schody drewniane wood

Schody drewniane samonośne to dobry wybór dla poszukujących ocieplenia nowoczesnego wnętrza poprzez użycie naturalnego materiału do budowy schodów.  Drewno daje wiele możliwości aranżacyjnych.

model CUSTOM MADE

Możemy zrealizować schody w konstrukcji metalowej według Twojego pomysłu. Jeśli chcesz zrealizować indywidualny projekt z prześlij nam więcej informacji – projekt lub koncepcję – możemy zaprojektować je dla Ciebie.

question, stairs, solution
666330478